آموزش طراحی لباسکلاس طراحی لباس

کلاس آموزش طراحی لباس در تهران با رویکرد حرفه ای

بهترین و جامع ترین کلاس طراحی لباس در تهران از صفر تا صد و ویژه ورود به بازار کار حرفه ای…برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق واتس اپ با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس مرکز آموزش خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

کلاس آموزش طراحی لباس جامع کلید ورود به بازار کار حرفه ای

برای شروع این هنر بهتر است از آموزشگاه های معتبر آغاز کنید.طراحان لباس حرفه ای در تمام دوره های زمانی از صفر این رشته را شروع کرده اند.بهتر است بدانید آموزشگاه صنعت و معدن نیز از مبتدی ترین آموزش ها تا پیشرفته ترین آن ها با هنرجویان همراه است. در واقع هنرجویان از طراحی فیگور اغاز کرده و تا مرحله اجرایی شدن طرحشان پیش می روند.

امروزه رشته ی طراحی لباس به یک شغل پردرآمد تبدیل شده است.اگر به این رشته تسلط کافی داشته باشید ، می توانید انواع شغل های ان را ادامه دهید مثل تصویرساز حرفه ای ، طراح لباس حرفه ای چه به صورت شخصی و مزون دار و چه وابسته به تولیدی های مختلف ، مدرس شدن در آموزشگاه ها و دانشگاه های مختلف ، در ایتم نرم افزار نیز می توانید در تولیدی های مختلفی که به کار سه بعدی نیاز دارند مشغول به کار شوید .

مناسب ترین هزینه کلاس آموزش طراحی لباس

هزینه کلاس طراحی لباس به دو بخش هزینه طی دوره برای خرید لوازم و هزینه ثبت نام تقسیم بندی می شود.هزینه خرید لوازم بیشت مربوط به خرید مارکر ، مدادرنگی ، گواش و پارچه ارزان قیمت متقال در ترم مولاژ است که شما می توانید بسته به بودجه خود ان ها را تهیه کنید. هزینه ثبت نام نیز بسته به سطح شما و نظر کارشناس ما دارد که می توانید به صورت نقد و اقساط در طی دوره پرداخت کنید.

برای کسب اطلاعات در مورد کلاس جامع طراحی لباس از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید :

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 

مزیت شرکت در آموزشگاه طراحی لباس جامع

شرکت در دوره های طراحی لباس صنعت و معدن این امکان را به شما می دهد که از صفر تا صد و در یک پکیج کامل و جامع طراحی لباس را اغاز کنید و تا اجرایی شدن ایده تان آن را پیش ببرید. در پایان هر ترم از شما ژوژمان عملی گرفته شده و در نهایت شما را به بازار کار حرفه ای معرفی خواهیم کرد.

همچینین می توانید به وسیله مدرک بین المللی و داشتن تاییده از دارالترجمه رسمی مهاجرت کرده و رشته طراحی لباس را در بازار کار حرفه ای خارج از کشور ادامه دهید.

مورد دیگر ثبت نام در اموزشگاه معتبر طراحی لباس این است که شما نیاز به هیچگونه پیش نیازی ندارید و می توانید به راحتی در کلاس ها شرکت کنید.

راهنمای ثبت نام در کلاس آموزش طراحی لباس

قبل از ثبت نام در دوره ها می توانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس در ارتباط باشید.

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 

نوشته های مشابه