آموزش طراحی لباس آنلاین

برترین کلاس طراحی لباس آنلاین از ایده تا اجرا ویژه بازار کار

برترین کلاس طراحی لباس آنلاین از ایده تا اجرا ویژه بازار کار، جامع ترین کلاس طراحی لباس آنلاین همراه با ارائه مدرک بین المللی در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن…اگر به این رشته علاقمند هستید و به دنبال کسب درآمد از آن هستید می توانید از طریق واتس اپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کلاس طراحی لباس آنلاین

تفاوت کلاس طراحی لباس آنلاین با حضوری

امروزه با توجه به شرایط پیش آمده و برای مدیریت زمان ، افراد ترجیح می دهند در کلاس های آنلاین شرکت کنند. کیفیت  مهمترین عامل برگزاری کلاس ها است که در آموزشگاه صنعت و معدن، در هردو کلاس آنلاین و حضوری کیفیت ها برابر است. تمامی سرفصل های طراحی لباس از صفر به شما آموزش داده می شود و نیاز به هیچگونه پیشنیازی ندارید.در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا سرفصل های کلاس طراحی لباس را به شما بگوییم.

برای کسب اطلاعات در مورد کلاس آنلاین و جامع طراحی لباس از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید :

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 

سرفصل دوره آنلاین طراحی لباس

  1. سرفصل کلاس طراحی لباس از طراحی فیگور آغاز می شود.طراحی فیگور نخستین گامی ست که برای بهتر کشیدن یک لباس نیاز دارید آن را آموزش ببینید.سایه زدن بدن مانکن ، کشیدن چهره مانکن و هر آنچه که برای کشیدن یک فیگور به آن نیاز دارید .
  2. در ترم دوم کلاس طراحی لباس با روانشناسی رنگ ها ، پالت رنگی ، انواع رنگ ها و طریقه ی ست کردن آن ها اشنا می شوید، همچنین به طور کامل انواع جنسیت سازی ها  را آموزش خواهید دید.از جمله : ساتن ، مخمل ، چرم ، ورنی ، جیر و هولوگرامی و …
  3. ترم سوم ، خلاقیت در طراحی لباس است.در این ترم آموزش خواهید دید که چگونه از هرچیزی ایده بگیرید.خلاقیت مهمترین عامل در کشیدن یک طرح و به اجرا دراوردن ان است.همچنین : طراحی انواع یقه ،   طراحی آستین ها ، طراحی دامن و شلوار ، طراحی لباس شب و عروس و پارچه شناسی تخصصی لباس همه ی این ها مواردی است که آموزش خواهید دید .
  4. ترم چهارم دوخت های تزئینی است که می توانید به وسیله این آموزش ، لباس های منحصر به فرد خلق کنید.
  5. در ترم پنجم با مولاژ اشنا خواهید شد .مولاژ به معنی الگو برداری حجمی ست. در این ترم الگوی لباس ها را روی مانکن پیاده سازی می کنید و آموزش خواهید دید که چگونه سایز مانکن را توسط ابر و پارچه تغییر دهید.
  6. در ترم اخر ، نرم افزار طراحی لباس را به شما آموزش خواهیم دید.که می توانید بدون نیاز به کشیدن الگو ، لباس طراحی شده خود را در فضای سه بعدی نشان دهید.
کلاس طراحی لباس آنلاین

هزینه و مدت زمان کلاس طراحی لباس آنلاین

هزینه های کلاس طراحی لباس به دو بخش هزینه طی دوره و هزینه ثبت نام تقسیم می شود.هزینه طی دوره مربوط به تهیه مارکر ، گواش و مداد رنگی است و در ترم های بالاتر از جمله مولاژ سعی بر این است که از پارچه های ارزان قیمت از جمله متقال استفاده شود.هزینه ثبت نام نیز برای هنرجویان صنعت و معدن قسط بندی می شود که طی دوره می توانند پرداخت کنند.

این دوره به صورت فشرده و ۶ ماه است که کمتر از این مقدار از کیفیت آموزش می کاهد و کارایی لازم را ندارد.

مزیت های شرکت در آموزشگاه طراحی لباس آنلاین

شرکت در کلاس های آنلاین باعث می شود در وقت خود صرفه جویی کنید و بیشتر به تمرینات کلاس بپردازید. محیط سایت آنلاین نیز به گونه ای ست که باعث می شود شما تمرکز بیشتری روی مباحث داشته باشید. همچنین افراد در شهرها و کشورهای مختلف می توانند به راحتی در کلاس ها شرکت کنند.

 

ثبت نام در کلاس طراحی لباس آنلاین

هنرجویان می توانند جهت ثبت نام کلاس های آنلاین طراحی لباس از طریق شماره های ذیل با مرکز آموزش خانه صنعت و معدن تماس حاصل نمایند و سوالات خود را با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس مرکز مطرح نمایند.

برای کسب اطلاعات در مورد کلاس آنلاین و جامع طراحی لباس از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید :

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹