آموزش عکاسی آنلاین

معرفی آموزشگاه برتر در زمینه برگزاری دوره آنلاین عکاسی

در این مطلب می خواهیم بهترین آموزشگاه عکاسی را به شما معرفی کنیم ولی قبل از آن باید چند عامل را بررسی کنیم و استانداردهای لازم برای آموزشگاه های برتر را بدانیم .پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره آنلاین و جامع عکاسی از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 

۱۰ نکته مهم برای شناخت موسسه برتر در زمینه عکاسی 

 1. آیا موسسه در زمینه رشته ی دلخواهم معتبر است ؟ 
 2. آیا مدرک معتبر و بین المللی ارائه می کند ؟
 3. آیا می توانم با یادگیری رشته فقط در موسسه مورد نظر وارد بازار کار شوم ؟یا باید دوره های مخلف بگذرانم ؟
 4. آیا از اساتید حرفه ای و مجرب استفاده می کند یا برای پایین بردن هزینه های خود دانشجویان و افراد کم تجربه را استخدام می کند ؟
 5. آیا از کلاس های آنلاین پشتیبانی می شود ؟
 6. آیا سرفصل های کلاس آنلاین و حضوری مشابه است ؟
 7. آیا فیلم های کلاس آنلاین در اختیار هنرجویان قرار می گیرد ؟
 8. کلاس مجازی ست یا تعاملی؟
 9. سرفصل های استاندارد و مفید در کلاس ها تدریس می شود ؟
 10. آیا می توانم در بازار کار حرفه ای وارد شوم ؟

تمامی موارد بالا خصوصیاتی ست که یک مجموعه ی آموزشی خوب باید داشته باشد .آموزشگاه صنعت و معدن جایی ست که تمامی این استانداردها در کنار هم جمع شدند تا هنرجوهای عکاسی، با اطمینان خاطر، دوره های آموزشی را بگذرانند.

 

سرفصل های استاندارد جهانی کلاس عکاسی آنلاین

سرفصل های دوره ی عکاسی آنلاین از صفر تا صد و به صورت جامع آموزش داده می شود به گونه ای که تمام مباحث عکاسی تبلیغاتی ، مدلینگ ، صنعتی ، معماری ، ورزشی و … را آموزش خواهید دید.

عکاسی شامل ۴ ترم است :

 • عکاسی عمومی و دیجیتال : آشنایی با دوربین و منوی آن ، سرعت شاتر ، ایزو ، کاربرد دیافراگم و …
 • عکاسی تکنیکال : انواع تکنیک های عکاسی و هنر خوب دیددن یکی از مهمترین نکته ها در عکاسی است.شما در این ترم آموزش خواهید دید که سوژه را در چه زاویه ای قرار دهید ، انواع ترکیب بندی ها، چگونگی گرفتن عکس از غذاها ، پوشاک ، ساختمان ها و…مولتی اکسپوز با فتوشاپ ، نقاشی با نور ، فریز کردن ، ماکرو ، پاناراما و…
 • نورپردازی : به عنوان یک عکاس حرفه ای ، باید بدانید که نور مهمترین عامل زیبایی یک عکس است.در این ترم هرآنچه که در بخش نورپردازی به آن نیاز دارید تا یک عکس عالی بگیرید را آموزش خواهید دید.از جمله نورپردازی بیوتی در نمای نیم رخ ، سه رخ ، تمام رخ .نورپردازی در فضای باز ، استفاده از تجهیزات نور ، کار در آتلیه ، گرفتن عکس های پرسنلی ، ریم لایت ، عکاسی پرتره و…
 • نرم افزارهای عکاسی : نرم افزار عکاسی شامل فوتوشاپ و لایت روم است که مهمترین نرم افزارهای حال حاضر عکاسی ست که شما آموزش خواهید دید.

پیش نیازهایی که برای شروع کلاس عکاسی باید بگذرانید ؟

برای دوره ی عکاسی آموزشگاه صنعت و معدن هیچ گونه پیش نیازی لازم نیست و تمامی آموزش ها به صورت جامع از مقدماتی تا پیشرفته است.تنها با داشتن یک دوربین DSLR ، آنچه که در دنیای حرفه ای بازار کار به آن نیاز دارید را آموزش خواهید دید.بهتر است زمانی تجهیزات عکاسی را برای کار خود بخرید که حرفه ای تر شده باشید و در ابتدای کارتان می توانید به راحتی از مراکز معتبر تجهیزات را اجاره کنید. فقط در هنگام برگزاری کلاس باید به آتلیه بروید و تمرین کنید زیرا عکاسی رشته ی عملی ست و با کار تئوری ، شما عکاس نخواهید شد.علاوه بر این برای کسب تجربه نیز باید جاهای مختلف بروید و عکاسی را در فضاهای مختلف تجربه کنید.

دوره آنلاین عکاسی

 

کلاس آنلاین عکاسی شرکت کنم یا حضوری ؟ 

مهمترین نکته ای که در تمامی دوره ها باید به آن توجه شود کیفیت آموزش است که در کلاس آنلاین و حضوری کیفیت ها برابر است و در نهایت هردو یک هدف دارند و آن رساندن هنرجو به بالاترین سطح بازار کار حرفه ای ست.همچنین هردو کلاس آنلاین و حضوری با حضور اساتید حرفه ای این رشته که اساتید دانشگاه هستند برگزار می شود. از دیگر موارد برگزاری کلاس های آنلاین مدیریت زمان است که می توانید بدون صرف وقت رفت و آمد در کلاس ها شرکت کنید. همچنین افراد در شهرهای دور و نزدیک و حتی از کشورهای مختلف در کلاس ها شرکت می کنند و محدودیتی برای شرکت در کلاس وجود ندارد.شما می توانید بر اساس شرایط خود انتخاب کنید که کدام یک برای شما بهتر است.

کلاس آنلاین عکاسی

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره آنلاین و جامع عکاسی از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹