آموزش عکاسی آنلاین

معتبرترین کلاس عکاسی آنلاین با جدیدترین متدهای روز دنیا

معتبرترین کلاس عکاسی آنلاین با جدیدترین متد روز دنیا و با ارائه مدرک بین المللی در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن…اگر به این رشته علاقمند هستید و میخواهید در کوتاه مدت وارد بازار کار حرفه ای شوید در ادامه با ما همراه باشید تا به جزئیات این رشته بپردازیم.

جامع ترین سرفصل های کلاس عکاسی آنلاین

سرفصل های دوره ی عکاسی آنلاین از صفر تا صد و به صورت جامع آموزش داده می شود به گونه ای که تمام مباحث عکاسی تبلیغاتی ، مدلینگ ، صنعتی ، معماری ، ورزشی و … را آموزش خواهید دید.

عکاسی شامل ۴ ترم است :

  • عکاسی عمومی و دیجیتال : آشنایی با دوربین و منوی آن ، سرعت شاتر ، ایزو ، کاربرد دیافراگم و …
  • عکاسی تکنیکال : انواع تکنیک های عکاسی و هنر خوب دیددن یکی از مهمترین نکته ها در عکاسی است.شما در این ترم آموزش خواهید دید که سوژه را در چه زاویه ای قرار دهید ، انواع ترکیب بندی ها، چگونگی گرفتن عکس از غذاها ، پوشاک ، ساختمان ها و…
  • نورپردازی : به عنوان یک عکاس حرفه ای ، باید بدانید که نور مهمترین عامل زیبایی یک عکس است.در این ترم هرآنچه که در بخش نورپردازی به آن نیاز دارید تا یک عکس عالی بگیرید را آموزش خواهید دید.
  • نرم افزارهای عکاسی : نرم افزار عکاسی شامل فوتوشاپ را آموزش خواهید دید.

هنرجو چه پیش نیازهایی برای شروع کلاس عکاسی باید بگذراند ؟

برای دوره ی عکاسی آموزشگاه صنعت و معدن هیچ گونه پیش نیازی لازم نیست و تمامی آموزش ها به صورت جامع از مقدماتی تا پیشرفته است.تنها با داشتن یک دوربین DSLR ، آنچه که در دنیای حرفه ای بازار کار به آن نیاز دارید را آموزش خواهید دید.

شباهت و تفاوت کلاس عکاسی آنلاین و حضوری

مهمترین نکته ای که در تمامی دوره ها باید به آن توجه شود کیفیت آموزش است که در کلاس آنلاین و حضوری کیفیت ها برابر است .و در نهایت هردو یک هدف دارند و آن رساندن هنرجو به بالاترین سطح بازار کار حرفه ای ست.همچنین هردو کلاس آنلاین و حضوری با حضور اساتید حرفه ای این رشته که اساتید دانشگاه هستند برگزار می شود. از دیگر موارد برگزاری کلاس های آنلاین مدیریت زمان است که می توانید بدون صرف وقت رفت و آمد در کلاس ها شرکت کنید. همچنین افراد در شهرهای دور و نزدیک و حتی از کشورهای مختلف در کلا ها شرکت می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره آنلاین و جامع عکاسی از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

ثبت نام در کلاس عکاسی آنلاین

هنرجویان می توانند جهت ثبت نام کلاس های آنلاین عکاسی از طریق شماره های ذیل با مرکز آموزش خانه صنعت و معدن تماس حاصل نمایند و سوالات خود را با کارشناسان دپارتمان عکاسی مرکز مطرح نمایند.